Görme Engelliler
T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇORUM / MERKEZ - 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi

Fen Lisesi Aile Birliği Yemeğinde Buluştu

...

Çorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği YemeğiÇorum Fen Lisesi Okul Aile Birliği Yemeği 

 

Çorum fen lisesi Okul Aile Birliği Üyelerimizin organize ettiği yemek tüm idareci, öğretmen,  memur ve diğer çalışanlarını bir araya getirdi.

 

Çorum fen lisesinde dört yıl üst üste okul aile birliği başkanlığı yapan Canan ALTAŞ’ın onur konuğu olduğu yemeğe, Okul Müdürü Süleyman ATCIOĞLU, Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf TAŞDAN ile eski ve yeni üyeleri, Nedim ARDIÇ, Mustafa KALEYCİK, Zeki AKGÖZ, çorum fen lisesi Okul İdari Yönetimi, Öğretmenler, çalışanlar ve eşleri katıldılar.

 

Yemek nedeniyle Okul Aile Birliği Yönetimine teşekkür eden Okul Müdürü Süleyman ATCIOĞLU yemeği tertip eden yönetim kurulu üyeleri ile yemeğe katılan herkese teşekkür ederek “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz yemeğin devamlı hale gelip yelecek yıllarda da gelenekselleşmesini ümit ediyorum. Bugün okulumuzda beklenen belki de özlenen okul ile aile birlikteliğinin resmini çekiyoruz. Bu birlikteliğimiz olduğu müddetçe huzur, mutluluk ve başarı da birlikte gelecektir. Okulumuzda pek çok şey değişti. Fiziki anlamda önemli bir eksikliğimiz bulunmamaktadır.” Dedi. Çorum fen lisesinin Çorum’da kendini kanıtladığını belirten ATCIOĞLU, “Okulumuzda elde edilen bu kazanımlar yanında eğitimde de göstereceğimiz başarılar ile kendisini ülke genelinde kanıtlamış olacaktır” dedi. Bu kazanımlar için okul aile birliğine, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

 

Okul aile birliği Başkanı Yusuf TAŞDAN yemeğe katılan herkese teşekkür etti. Okul aile birliği eski Başkanı Canan ALTAŞ’ın da yaptığı teşekkür konuşmasının ardından okul aile birliği yönetim kurulu üyesi Mustafa KALEYCİK “bugün zaman ayırarak yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Burada dersleri konuşmayacağız. Okulun ihtiyaçları, sizlerin taleplerinizi konuşacak nasıl ilerleyeceğimizi belirteceğiz.”  dedi.

 

Öğretmenlere de bizzat söz verilerek duygu düşünce ve taleplerinin dinlendiği yemekte okulun bütün paydaşları birbirleriyle sohbet etme fırsatı buldular. Eğlenceli hoşça bir vakit geçirdiler.

 

Yemeğin ardından Okul Müdürü Süleyman ATCIOĞLU ve Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf TAŞDAN ve yönetim kurulu üyeleri yemeğe katılan idareci, öğretmen, çalışanlar ile eşlerini tek tek kutladılar.

 

Yayın: 2014-01-22 - Güncelleme: 2014-01-22 11:45:50 - Görüntülenme: 385